Головна » 2018 » Травень » 31 » Вітаємо Юрченко Анну, ученицю 8 класу Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. №10 з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені мі

У лютому - березні 2018 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Парки - легені міст і сіл», який проводився з метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв'язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи здобувачів освіти загальної середньої та вихованців закладів позашкільної освіти.

На обласний етап конкурсу подано роботи учнів закладів загальної середньої та вихованців закладів позашкільної освіти Бобровицького, Борзнянського, Носівського районів, Носівської, Семенівської, Талалаївської об’єднаних територіальних громад, міст Новгород-Сіверський, Прилуки, Чернігів. Долучившись до обласного етапу конкурсу, учні виконували завдання щодо оздоровлення довкілля, збереження існуючих зелених насаджень, благоустрою парків, садів, скверів, бульварів; створення нових парків, лісопарків, скверів та інших об'єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури та садово-паркового мистецтва; пропагування досвіду цієї роботи; вивчення історії зеленого будівництва і садово-паркового мистецтва в Україні, традицій природокористування, сучасних напрямів паркобудівництва; вивчення кращого досвіду створення та утримання зелених насаджень; вирощування посадкового матеріалу плодово-декоративних дерев, кущів, квітів. Школярі досліджували традиції природокористування в Україні, порівнювали їх з такими в сусідніх державах, привертали увагу громадськості до місцевих екологічних проблем.

Журі високо оцінило та визнало переможцем обласного етапу конкурсу Юрченко Анну, ученицю 8 класу Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №10, за роботу «Дослідження видового біорізноманіття та екологічного стану паркової зони Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» (керівник Юрченко Юлія Миколаївна, вчитель біології , екології та основ здоров'я школи №10).

Вітаємо та зичимо подальших перемог!

Переглядів: 443 | Додав: trud | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »