Понеділок
23.10.2017
03:48
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 10
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

МОН України

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2017 » Травень » 12 » Вітаємо переможців!
16:13
Вітаємо переможців!

       Прилуцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №10 підводить підсумки основних здобутків за 2016-2017 н.р.. Приємно, що при кількості 265 учнів, за останні 10 років такі результати вперше. Учні мають перемоги та отримали призові місця:

Всеукраїнський етап – 3 роботи;
Сурай Роман (10 клас) – переможець Всеукраїнської краєзнавчої експедицію учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (диплом ІІ ступеня, керівник Зімбалевська Ю.П.).
Творча група гуртка «Патріот» - переможці Всеукраїнської краєзнавчої експедицію учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (диплом ІІІ ступеня, керівники Гапон Н.В. та Яловенко Н.В.).
Учні 1-6 класів – переможці Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» (Спеціальна відзнака журі, керівники Зімбалевська Ю.П., Ельтек О.О., Пуха О.М.).

Обласний етап – 1 робота;
Осіпов Дмитро(5 клас) – переможець Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (диплом ІІ ступеня, керівник Юрченко Ю.М.).

МАН:
Міський етап – 2 роботи;

Сурай Роман(10 клас) - переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (диплом І ступеня, керівник Зімбалевська Ю.П.).
Самофалова Валерія(10 клас) - переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (диплом І ступеня, керівник Гапон Н.В.).

Обласний етап – 2 роботи.
Самофалова Валерія(10 клас) - переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (диплом ІІІ ступеня, керівник Гапон Н.В.).
Сурай Роман (10 клас)- лауреат Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (диплом, керівник Зімбалевська Ю.П.).

Міський етап Всеукраїнських предметних олімпіад – 5 призових місць:

Історія – ІІ та ІІІ місце;
Губанов Денис(9 клас) – ІІІ місце (вчитель Зімбалевська Ю.П.);
Малишева Анастасія(8 клас) – ІІ місце (вчитель Ребенок Л.А.).

Українська мова та література – два ІІІ місця;
Сурай Роман(10 клас) – ІІІ місце (вчитель Минка В.М.);
Масло Руслан(7 клас) – ІІІ місце (вчитель Калашнік Ю.М.).

Біологія – ІІІ місце.
Лень Валерія(8 клас) – ІІІ місце (вчитель Юрченко Ю.М.).

Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – ІІ місце:
Дядюра Вікторія(5 клас) – ІІ місце (вчитель Минка В.М.).

Міський етап обласної краєзнавчо – патріотичної акції учнівської молоді «Від роду і до роду збережем традиції народу» - ІІ місце:
Шацька Аліна(8 клас) – ІІ місце (вчитель Зімбалевська Ю.П.).

   

   

Переглядів: 44 | Додав: trud | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Випадкове фото

Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пошук

Архів записів

Block title
Block content

Педагогічна преса

Погода