Головна » 2019 » Лютий » 26 » Вітаємо учнів-переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН!

З 17 лютого по 24 лютого 2019 року в м. Чернігові на базі ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» та спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

В конкурсі брали участь 27 учнів-переможців І (міського) етапу із ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 – 5 учасників; СШ І-ІІІ ст. № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій та ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 по чотири учасника; 3 учасника з гімназії №1 імені Георгія Вороного; ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 імені С.Г.Шовкуна, гімназії №5 імені В.А.Затолокіна, ЗОШ І-ІІІ ст.№14 та ЦТДЮ по 2 учасника. По одному учаснику із ЗЗСО №№ 2, 9, 12, 13. Переможцями стали 12 учнів: по три в ЗЗСО №№ 7, 10; 2 переможці в СШ І-ІІІ ст. № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій та по одному в ЗЗСО №№ 1, 2, 9, 14. Всі учні-переможці є членами гуртків ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», які діють на базі закладів загальної середньої освіти міста.

Дипломи ІІІ ступеня отримали: Коваленко Ангеліна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 (секція «Мистецтвознавство», керівник Зімбалевська Юлія Петрівна, вчитель історії та правознавства), Юрченко Анна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 (секція «Кліматологія та метеорологія», керівник Гапон Наталія Володимирівна, вчитель географії, керівник географічного гуртка ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді»), Трохимчук Євгенія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 (секція «Географія та ландшафтознавство», керівник Гапон Наталія Володимирівна, вчитель географії, керівник географічного гуртка ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді»).

Вітаємо учнів та вчителів, які були науковими керівниками дослідницьких робіт учнів-переможців!

Переглядів: 372 | Додав: ssaxa | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2019  »