Вівторок
21.11.2017
14:53
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 10
Головна Реєстрація Вхід
Рух учнів »
Меню сайту

МОН України

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Протокол № 5

засідання педагогічної ради

Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10

Прилуцької міської ради Чернігівської області

 

 31.05. 2016 р.

ПРИСУТНІ:

1.  Правосуд О.М. - директор школи;

2.  Калашнік Ю.М.. - заступник директора з виховної роботи;

3.  Зімбалевська Ю.П. – заступник директора з навчально-виховної роботи.

4.  Харечко В.В. – класний керівник 2 класу;

5. Минка В.М. – вчитель української мови, літератури;

6.  Авраменко Н.М. – вчитель алгебри, геометрії;

8. Тригубенко Л.І. – вчитель світової культури;

9.  Карпенко Я.М. – вчитель математики, класний керівник 8 класу;

10. Герасименко А.О. – вчитель англійської мови;

11.Нефед І.Г. – класний керівник 3 класу;

12. Лесик Н.А. – педагог-організатор;

13. Ельтек О.О. – класний керівник 4 класу;

14. Гапон Н.В. – вчитель географії та економіки;

15. Коваль М.А. – вчитель інформатики.

16. Шевченко Г.А. – вчитель фізичної культури, класний керівник  7 класу;

17. Сохань О.І. – класний керівник  1 класу;

18. Соловйова С.В. – практичний психолог, соціальний педагог.

19. Юрченко Ю.М. – вихователь ГПД, класний керівник 6 класу.

20. Ребенок Л.А. – вчитель історії.

Відсутні: - 3 вчителів

    Головуючий: Правосуд О.М. -  директор школи.                                                                                                                                                        

    Секретар:   Пуха О.М., вихователь ГПД.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про випуск учнів 11 класу зі школи та вручення атестатів про базову загальну середню освіту звичайного зразка.

             Доповідач: Зімбалевська Ю.П.

  1. Про звільнення учнів 9 класу від державної підсумкової атестації.

           Доповідач: Зімбалевська Ю.П.

  1. Про переведення учнів 1-8 класів та учнів 6, 8 класів екстернатної форми навчання до наступних класів.

           Доповідач: Зімбалевська Ю.П.

І. СЛУХАЛИ:

    Зімбалевську Ю.П., яка проаналізувала якість навчальних досягнень та результати ДПА в формі ЗНО з української мови, математики та історії України учнів 11 класу. Юлія Петрівна запропонувала випустити зі школи та вручити атестати  про базову загальну середню освіту звичайного зразка учням 11 класу та учениці екстернатної форми навчання.

УХВАЛИЛИ:

1.     Випустити із школи та видати атестат про повну загальну середню освіту  звичайного зразка:

Волик Єлизаветі Миколаївні

Гамзі Каріні Сергіївні

Дмитриченку Владиславу Олександровичу

Клець Віталію Романовичу

Коваленко Дар’ї Іванівні

Лимарю  Володимиру Сергійовичу

Лисенко Марині Володимирівні

Мальованому Івану Володимировичу

Матузці Богдану Олександровичу

Міщенку Сергію Сергійовичу

Морозу Анатолію Володимировичу

Нагорній Євгенії Володимирівні

Паляничко Марині  В’ячеславівні

Селезько Діані Валеріївні

Соболенко Оксані Олександрівні

Степуренко Богдані Миколаївні

Чумаченко Марині Віталіївні

Рамазановій Руслані Махмутівні

  1. Випустити із школи та видати атестат про повну загальну середню  освіту  звичайного зразка учениці екстернатної форми навчання Флорі Крістіні Олександрівні.

ІІ.СЛУХАЛИ:

      Зімбалевську Ю.П., яка  сказала відповідно наказу МОН України від 30.12.2014 року № 1547 «Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти» та довідки № 28 від 27 травня 2016 року виданої Прилуцькою міською дитячою лікарнею Яковенко Аліні Олегівні та заяви матері рішенням педагогічної  ради учениця повинна бути звільнення від складання ДПА з географії та української мови.

УХВАЛИЛИ:

1.     Звільнити від складання державної підсумкової атестації в 2015-2016 навчальному році з української мови та географії  ученицю 9 класу Яковенко Аліну Олегівну.

ІІІ СЛУХАЛИ:

      Зімбалевську Ю.П., яка  доповіла про результати навчальних  досягнень   учнів 2-8 класів  та учнів екстернатної форми навчання 6 та 8 класів за 2015/2016 навчальний рік, ознайомила з характеристиками  умінь і навичок  учнів 1  класу.

УХВАЛИЛИ:

1. На підставі Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу , затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 № 762 «Про затвердження порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу»,зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 .07. 2015 року за № 924/27369, результатів семестрового та річного оцінювання знань учнів, характеристик умінь і навичок  учнів 1  класу:

  1. Перевести учнів  1 класу до  2  класу:

 

Букшу Нікіту Ігоровича

 

 

Вербенка Тамерлана Володимировича

Сауляка Івана Павловича

Болотненка  Євгена В’ячеславовича

 

Ейзерман Альбіну Миколаївну

 

Єзибчук Альону Григорівну

 

Лабунця Станіслава Юрійовича

 

Лагуту Володимира Анатолійовича

 

Ленець Вікторію Миколаївну

 

Литвина Кирила Сергійовича

 

Майстренка Нікіту Олександровича

 

Матлаш Марію Максимівну

 

Микитенка Богдана Юрійовича

 

Мирюту Ярослава Олександровича

 

Мірошниченко Івету Дмитрівну

 

Морщака  Дмитра Євгеновича

 

Ребрину Дениса Сергійовича

 

Редьку  Станіслава Олександровича

 

Рогового Олександра В’ячеславовича

 

Сайко Лідію Сергіївну

 

Середуту Владислава Сергійовича

 

Симонця Нікіту Анатолійовича

 

Ситник Ярину Юріївну

 

Соколовського  Кирила Раджовича

 

Телюк Вікторію Володимирівну

 

Ткач Діану Анатоліївну

 

Чайковського  Богдана Андрійовича

 

Щербину Богдана Ілліча

 

Якименко Діану Олексіївну

 

Яковенка Максима Миколайовича

     

 

1.2 Перевести учнів 2 класу до 3  класу:

 

 

Бабець Анну Вікторівну

 

Бондаренко Данила Ярославовича

 

Борисенка Антона  Сергійовича

 

Ботюха  Сергія Андрійовича

 

Веремійчика Артема Володимировича

 

Гикаленка  Миколу Володимировича

 

Голишева Дениса Віталійовича

 

Зімбалевську Анну Сергіївну

 

Іващенко Анну  Олександрівну

 

Лазарєва Дениса Олександровича

 

Ленець Діану  Віталіївну

 

Мартинкевич Поліну Петрівну

 

Мєдвєдєву Владиславу Сергіївну

 

Мороза Артема  Олександрович

 

Павленка  Олександра Вячеславович

Падалку Дмитра Сергійовича

 

Пашук Катерину Романівну

 

Пашука  Назара Романовича

 

Смотрову Марину Дмирівну

Смолянюка Дмитра  Петрович

 

Тараненка  Даниїла Олександровича

 

Філоненка Нікіту Олександровича

 

Хамайка Романа  Олександровича

Похмурка Назара Віталійовича

 

Харченка Артема  Максимовича

 

Шпорт Яну Юріївну

 

Яковенка Михайла Миколайовича

 

 

     

 

  1. Перевести учнів 3 класу до 4  класу:

 

Алімпієва Олександра Сергійовича

Андрейченка Глєба Богдановича

Бабарику Валерію Руслаівну

Гужву Людмилу  Сергіївну

Гірича Богдана Володимировича

Давидова Богдана Ігоровича

Дзьому Артьома Євгеновича

Ейзермана Артема Миколайовича

Жука Іллю Олександровича

Кабанець Анастасію Андріївну

Кисіль Кіру Андріївну

Козленка Владислава Олександровича

Краснокутського Владислава Віталійовича

Красовицького Романа Анатолійовича

Мойсієнка Антона Валерійовича

Музику  Любов Андріївну

Овдієнка Богдана Олександровича

Столітнього Єгора Оександровича

Смірнову Валерію Валеріївну

Тарана  Назара Олександровича

Фурсу Олександра Сергійовича

Чернявську Христину Романівну

Чумака Володимира Руслановича

 

 

1.4 Перевести учнів 4 класу до 5  класу:

 

Виноградову Дар’ю Євгенівну

Гришка Станіслава Миколайовича

Грищенка Дмитра Євгеновича

Дейнеку Владислава Володимировича

Дядюру Вікторію Олегівну

Єзибчук Єлизавету Олегівну

Каленіченка Олександра Миколайовича

Киріченко Юлію Дмитрівну

Коваленко Анастасію Олександрівну

Ленець Карину Віталіївну

Магаляса  Романа Вікторовича

Ончуленко Михайлину Сергіївну

Осіпова Дмитра Михайловича

Панченка Богдана Олександровича

Папушу Аліну Олександрівну

Сапожник Анастасію Олександрівну

Сергієнко Світлану Віталіївну

Силіна  Максима Максимовича

Федоренка  Давида Михайловича

Харкоміча Михайла  Петровича

Шевчук Любов  Василівну

Яременка Дениса Романовича

 

 

1.5 Перевести учнів 5 класу до 6  класу:

 

Алєксєєнка Артема  Миколайовича

Бабенка Дмитра Богдановича

Бойко Дар’ю Андріївну

Василенка Сергія Олександровича

Головко Вікторію Андріївну

Гривастого Романа Олексійовича

Дурду Валерію Вікторівну

Каналош Жанну Василівну

Кару Лідію Миколаївну

Клязнику Олексія Вікторовича

Коляденко Марію Валеріївну

Лесик Вікторію Валеріївну

Ляльченка Андрія Андрійовича

Матлаш Тетяну Максимівну

Мишко Марину Юріївну

Могильнікову Карину Юріївну

Пашкурову Анастасію Сергіївну

Радька Андрія Дмитровича

Рибак Анастасію Олександрівну

Ритченка Максима Анатолійовича

Руденко Аліну Сергіївну

Симонця Владислава Анатолійовича

Совлачевського Алекса Васильовича

Тимошенка Артема Миколайовича

Тюліна Євгена Миколайовича

Худіна Івана Романовича

Чемікос Ірину В’ячеславівну

Чепеленка Владислава Олеговича

Шейгуса Назара Володимировича

Шинкаренка Віталія Олександровича

Яременка Максима Романовича

 

1.6 Перевести учнів 6 класу до 7  класу:

 

Білу Поліну Вікторівну

Бурмакіна Руслана  Вікторовича

Васько Анну Вікторівну

Глущенко Ангеліну Віталіївну

Горбаня Андрія Олександровича

Гриценка Володимира Миколайовича

Гузія Єгора Сергійовича

Євченка Даніїла Вікторовича

Іващенка Богдана  Віталійовича

Каневського Олександра  Олександровича

Коваленко Ангеліну Геннадіївну

Конецького Андрія Сергійовича

Красулю Кирила Віталійовича

Куницького Олександра Володимировича

Ленця Владислава Ярославовича

Лепеху Владаислава Миколайовича

Лимар Анну Сергіївну

Лисенко Яну Олександрівну

Майстренка Олександра Олександровича

Масла Руслана Віталійовича

Погребняка Дениса В’ячеславовича

Расуєва Дениса Даниловича

Сараєнко Сніжану Русланівну

Скрибченка Ярослава Валентиновича

Тереса Олександра Олександровича

Трохимчук Євгенію Василівну

Усенко Олександру Анатоліївну

Харченка Артема Сергійовича

Юнака Сергія Сергійовича

Юрченко Анну Володимирівну

Якименка Руслана Володимировича

 

1.7 Перевести учнів 7 класу до 8  класу:

 

Братицю Сергія Олександра

Данько Івана Олександровича

Дерун Тетяну Анатоліївну

Дорожу Дмитра Андрійовича

Зоценко  Анну Олегівну

Каленіченко Ірину Анатоліївну

Кострицю Дарину Юріївну

Куриленка Сергія В’ячеславовича

Ленця Мирослава Ярославовича

Лень Валерію Олександрівну

Малишеву Анастасію Олександрівну

Малюгу Олену Володимирівну

Мороза Романа Олександровича

Павлюк Вікторію Михайлівну

Похмурка Дмитра Олеговича

Прокуру Івана Васильовича

Сурая Богдана Володимировича

Суховерхову Євгенію Русланівну

Ткаченка Олександра Васильовича

Трохимця Максима Олеговича

Харкоміч Софію Петрівну

Харченка Богдана Олександровича

Шацьку Аліну Ігорівну

 

1.8 Перевести учнів 8 класу до 9  класу:

Бородай Анастасію Олександрівну

Бутейко  Владислава Олексійовича

Вовка Євгена Олександровича

Губанова Дениса Андрійовича

Гуменну Богдану Володмирівну

Каре віну Тетяну Сергіївну

Коваля Олександра Олександровича

Козаченка Дениса Володимировича

Коротю Вікторію Олександрівну

Купрієнко Юлію Олександрівну

Лапкіна Іллю Ігоровича

Лещенка Владислава Сергійовича

Макаренко  Іванну Олександрівну

Малія Сергія Анатолійовича

Мариненко  Дар’ю Ігорівну

Морщака Миколу Валерійовича

Нецору Анну Павлівну

Ребенка Богдана Артуровича

Свириденка Віталія Вікторовича

Сопка Євгена Анатолійовича

Тереса Дмитра Олександровича

Харченко  Анастасію Олександрівну

Черніченка Артема  Олександровича

Ярошенка Дмитра Сергійовича

 

1.9 Перевести учнів 6 класу екстернатної форми навчання Андрейченка Назара Володимировича  та Бурлю Жасмін Миколаївну до 7 класу.

1.10 Перевести  ученицю 8 класу екстернатної форми навчання Сіряцьку Крістіну Григорівну   до 9 класу.

 

 

Голова педагогічної ради____________О.М.Правосуд

Секретар_____________О.М.Пуха

Вхід на сайт

Гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Випадкове фото

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пошук

Архів записів

Block title
Block content

Педагогічна преса

Погода