Субота

Початкова ланка »

Початкова школа - своєрідна сходинка в системі шкільної освіти.
     З учнями школи І ступеня працюють 7 досвідчених педагогів, серед яких три мають вищу кваліфікаційну категорію та звання "старший вчитель", один - вищу категорію.

В своїй роботі вчителі використовують елементи розвивального навчання Петерсон, інтерактивні технології, впроваджують нові форми і методи роботи, які основані на співпраці, довірі, доброті.

Гордість початкової школи:

Талановиті діти:

Зберігаючи та продовжуючи шкільні традиції, учні цікаво та змістовно відпочивають, беручи участь у внутрішніх проектах, святкових ранках та масових заходах.

Співпраця вчителя та вихователя ГПД.

Цільові прогулянки, екскурсії, ранки та ігри, розваги на свіжому повітрі сприяють оздоровленню та фізичному розвитку учнів.

"Запорука здоров'я - дотримання гігієни та режиму дня"

Науково доведено, що учні початкової школи краще почуваються та сприймають програмовий матеріал в невеликому колективі, окремо від школярів І-ІІІ ступенів.
     - Перевагою нашої школи є те, що приміщення початкової школи має всі необхідні зручності: воно тепле, затишне, світле.
     Це пом'якшує труднощі адаптації дитини до нових життєвих умов.
     Лише в нашій школі є спортивний майданчик, устаткований нестандартним обладнанням; окремі павільйони для організації дозвілля за несприятливих погодних умов.

Заняття за інтересами дають змогу підготувати учнів до навчально-виховної роботи в групах кадетів та естетичного спрямування.
     Кімната відпочинку, яка знаходиться в приміщенні початкової школи, сприяє плідній співпраці батьків та вчителів, їх психологічному розвантаженню.
     Мета нашої школи - розвивати творчий потенціал, стимулювати пізнавальну активність кожної дитини. Досягти того, щоб дитина із задоволенням ішла до школи.
     Педагогічний колектив школи запрошує всіх бажаючих майбутніх першокласників на навчання до нашої теплої затишної оселі - початкової школи по вулиці Київській, 373.
     Ласкаво просимо!

«  Квітень 2024  »