Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 10
Шкільні методичні об'єднання »

МОН України

Шкільне методичне об`єднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін

Керівник: Минка Володимир Михайлович, вчитель української мови та літератури

Шкільне методичне об`єднання вчителів природничо-математичних дисциплін

Керівник: Авраменко Ніна Миколаївна, вчитель математики

Шкільне методичне об`єднання вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня

Керівник: Нефед Ірина Геннадіївна, вчитель початкових класів

Відомості про членів ШМО

Науково-тематична тема, над якою працює вчитель:

1. Нефед Ірина Геннадіївна (Вчитель вищої категорії. Звання старший вчитель. Стаж роботи 28 років)   -  "Формування екологічної свідомості молодших школярів на основі сучасних інноваційних технологій"

2. Харечко Валентина Володимирівна (Вчитель вищої категорії. Звання старший вчитель. Стаж роботи 34 роки)  -  "Розвиток пізнавальних здібностей учнів"

3. Сохань Олександр Іванович (Вчитель вищої категорії. Стаж роботи 22 роки)  -  "Розвиток творчих здібностей учнів через використання інноваційних технологій"

4. Ельтек Оксана Олегівна (Спеціаліст)  -  "Розвиток інтелектуальних та творчих здібностей учнів на уроках"

5. Юрченко Юлія Миколаївна  -  "Виховання морально-етичних норм у молодших школярів"

6. Пуха Оксана Миколаївна  -  "Використання інноваційних технологій в навчально-виховному процесі"

7. Довженко Анатолій Миколайович  -  "Розвиток музичних здібностей учнів за допомогою різноманітних видів музичної діяльності"

Шкільне методичне об`єднання вчителів естетичної та физичних культур, основ здоров`я та технологій

Керівник: Шевченко Галина Анатоліївна, вчитель фізичної культури

Національна гаряча лінія