Головна » 2015 » Червень » 18 » ОГОЛОШЕННЯ
ОГОЛОШЕННЯ

Триває набір учнів до 1 та 10 класів до Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти. До послуг Ваших дітей:  навчання та виховання в світлих класах, ігрових кімнатах;  досвідчені вчителі, вихователі, чуйний та ввічливий персонал;  вивчення іноземних мов та мови національних меншин;  уроки комп’ютерної грамотності;  гуртки за інтересами, для юнаків працює гурток патріотичного спрямування з посиленою військо-фізичною підготовкою, а для дівчаток – гурток естетичного спрямування;  денне перебування в закладі з 8-00 до 17-00 год;  для учнів 1-4 класів працює група продовженого дня. Набирає 1 клас: вчитель з початкової освіти, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» Сохань Олександр Іванович, який в своїй роботі використовує сучасні освітні технології інформаційно - комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків. Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 оголошує набір учнів до 1-11 класів. В наявності функціонують: навчальні кабінети, спортивний зал, комп’ютерний клас, ігрові кімнати, спальна кімната, гігієнічні кімнати на кожному поверсі, їдальня, медичний пункт, три спотивні майданчики з нестандартним спортивним обладнанням. Навчальний заклад отримав Подяку від Ради Організації ветеранів України за плідну і змістовну роботу по патріотичному і моральному вихованню підростаючого покоління, активну участь у Всеукраїнській естафеті Пам'яті «Слава визволителям України». Учні школи переможці у Всеукраїнській краєзнавчій акції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», у Всеукраїнській історико-географічній експедиції «Історія міст і сіл України» та у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням номінація «Історія України і державотворення». Вчителі школи Лауреати обласного конкурсу «Учитель року -2010 та 2014». Наша школа чекає на Вас за адресою: місто Прилуки, вул. Київська, 375, тел. 5-34-14. Документи для вступу до школи: 1. Заява на ім'я директора школи; 2. Копія свідоцтва про народження дитини; 3. Медична картка (пройдена медична комісія).

Переглядів: 588 | Додав: trud | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »