Головна » 2016 » Травень » 6 » Відповіді на тест ЗНО з української мови
Відповіді на тест ЗНО з української мови

Відповіді на тест ЗНО з української мови та літератури 2016 року     6 травня квітня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений напередодні.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗАВДАННЯ ТЕСТУ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування зможуть визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдань відкритої форми.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможуть отримати учасники ЗНО за виконання завдань тесту складає 104 бали.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 26 травня.

Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки за державну підсумкову атестацію з української мови.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з української мови і літератури, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Схема оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю буде оголошена за кілька днів.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики та історії України відбудеться 11 і 13 травня відповідно, тестування з інших предметів відбудеться у червні, після завершення навчального року в школах.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ОНЛАЙН РОЗРАХУНОК БАЛА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Переглядів: 667 | Додав: trud | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2016  »