Головна » 2015 » Жовтень » 29 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з 26-30 жовтня 2015 року
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з 26-30 жовтня 2015 року

Звернення до батьків

Щорічно на Чернігівщині виникає більше сотні випадків, коли за різних обставин діти потрапляють у надзвичайні ситуації. Внаслідок цього десятки наших маленьких громадян отримують травми, або ще гірше - втрачають життя.

У осінньо-зимовий період основними причинами дитячого травматизму і трагічних наслідків є гра з вогнем чи піротехнічними виробами, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил дорожнього руху, перебування на льоду водойм, недотримання заходів безпеки в разі виявлення боєприпасів або підозрілих предметів, ожеледиця тощо. Часто біда трапляється тоді, коли діти опиняються без належного нагляду дорослих і в пошуках розваги вигадують небезпечні ігри.

Це вказує на те, що підростаючому поколінню необхідно нагадувати до яких тяжких наслідків призводить порушення заходів безпеки та роз’яснювати, як поводити себе, щоб уникнути лиха.

Шановні батьки!

Управління ДСНС України та управління освіти звертаються до Вас з проханням не залишати дітей без нагляду та контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, правила поведінки на вулиці, дорогах і водоймах, під час користування пічним опаленням, електричними та газовими приладами, піротехнікою, побутовою хімією, ліками тощо. Періодично виділяйте декілька хвилин для відвертої розмови з дітьми, адже потім цей час вимірюватиметься ціною життя. Пам’ятайте, щоб неждана мить не стала початком великої  біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації!

Переглядів: 421 | Додав: trud | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2015  »