Головна » 2019 » Лютий » 26 » Тренінг «Підготовка дітей до Нової Української Школи»
Тренінг «Підготовка дітей до Нової Української Школи»

22 лютого 2019 року на базі закладу дошкільної освіти № 9 Прилуцької міської ради, був проведений тренінг на тему «Підготовка дітей до Нової Української Школи» (Лазаревич Т.О., практичний психолог дошкільного закладу). Тренінг пройшов у дружній атмосфері з активною участю батьків вихованців старшої групи та вчителів початкової ланки школи І-ІІІ ступенів № 10 Головнею Н.В., Ляховець Т.О., Сохань О.І. Присутні батьки, вчителі, вихователі розглянули актуально важливі питання формування компетентностей майбутніх першокласників; навчання дітей за допомогою наборів LEGO; розвиток емоційного інтелекту і вміння спілкуватися; основні аспекти педагогіки партнерства тощо. Батьки разом з вихователями ЗДО, вчителями школи мають спільну мету – щаслива і успішна дитина. Тому стосунки між цими трьома категоріями повинні будуватись насамперед на допомозі, взаєморозумінні й бажанні разом іти до мети. Адміністрація ЗДО № 9 Прилуцької міської ради висловлює подяку директору ЗОШ І-ІІІ ступенів Правосуду О.М. за співпрацю у питанні наступності між дошкільною та шкільною освітою.

Переглядів: 375 | Додав: ssaxa | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2019  »