Головна » 2017 » Травень » 12 » Вітаємо переможців!
Вітаємо переможців!

Досягнення виховної роботи за 2016-2017 н.р. Прилуцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №10.
 1. Вихованці гуртка «Патріот» ( кер., Гапон Н.В., Лесик Н.А.) стали лауреатами І обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» серед екскурсоводів музеїв військово-історичного профілю, за розробку екскурсії « Вони - солдати, що кладуть життя заради нас та мирного світанку».
2. Вовк Євген , учень 9 класу зайняв ІІІ місце у міському конкурсі патріотичної пісні, присвяченої пам’яті С.Г. Шовкуна, Кабанець Анастасія, учениця 4 класу отримала подяку управління освіти за участь у конкурсі патріотичної пісні, присвяченої пам’яті С.Г. Шовкуна,
3. Ситник Ярина, учениця 2 класу та Гикаленко Микола, учень 3 класу зайняли ІІІ місце у міських змаганнях школярів з початково-технічного моделювання.
4. Бородай Анастасія та Купрієнко Юлія, учениці 9 класу зайняли ІІ місце у міському конкурсі малюнку «Милосердя очима дітей».
5. Козаченко Денис та Купрієнко Юлія, учні 9 класу зайняли ІІІ місце у змаганнях санітарних постів шкіл.
6. Учень 10 класу Сурай Роман ( кер. Зімбалевська Ю, П.) зайняв ІІ місце у ІІІ турі конкурсу краєзнавчо – дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді “ Моя Батьківщина — Україна”.
7. Члени гуртка “Патріот” (кер. Гапон Н. В. та Яловенко Н. В.) зайняли ІІІ місце у ІІІ турі конкурсу краєзнавчо – дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді “Моя Батьківщина — Україна”.
8. Каленіченко Олександр, учень 5 класу зайняв ІІІ місце у міському конкурсі дитячого малюнку «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».
9. Команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 зайняла ІІ місце у конкурсі звітів про виконання домашнього завдання «Добре діло», та
у конкурсі «Таборування», І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
10. Команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 нагороджена дипломом Управління освіти за участь у міському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я».

Переглядів: 492 | Додав: trud | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »