Головна » 2019 » Січень » 22 » ЗОШ №10 - лідери!
ЗОШ №10 - лідери!

17.01.2019 року на базі Прилуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Основними завданнями конкурсу-захисту є виявлення та підтримка творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання наполегливості, вміння формувати та відстоювати власну думку. Учасниками конкурсу є діти від 14 до 18 років. Кількість учасників, які можуть брати участь у конкурсі від одного закладу освіти, не обмежується.

У І етапі конкурсу-захисту взяли участь 41 учень 8-11 класів із всіх закладів загальної середньої освіти міста та вихованці ЦТДЮ, які є членами гуртків ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», що працюють на базі закладів загальної середньої освіти міста Прилуки. Найбільше робіт представлено у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (10 робіт), а також у відділеннях історії (7 робіт), мовознавства (6 робіт).

Найбільшу кількість науково-дослідницьких робіт підготували учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №10, які представили 10 робіт та учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – 6 робіт. Члени журі 15 та 16 січня провели попереднє оцінювання робіт, під час якого враховували актуальність теми, наукову новизну та правильність оформлення роботи.

Цікавими є теми: Створення 3D-принтера, екологія сміття, графи та їх застосування в нашому житті, еволюція намиста: від традицій до сучасності, стилістичні особливості перекладу англомовних пісень українською мовою.

Приємно відзначити, що ряд робіт носить краєзнавчий характер: роботи про екологічний стан міста, українську ікону в Прилуках, культурне життя на Прилуччині в період нацистської окупації, купальські традиції рідного краю, сучасні тенденції зміни клімату у м. Прилуки, сакраментальні символи у вишивці Чернігівщини.

Переможцями конкурсу визнано 33 учні (80 %) у двадцяти трьох секціях. Кращі результати показали учні ЗОШ І-ІІІ ст.№10 - 6 переможців, ЗОШ І-ІІІ ст.№7 – 5 переможців, СШ І-ІІІ ст.№6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій – 4 переможці. По 3 переможці мають гімназія №1 імені Георгія Вороного, ЗОШ І-ІІІ ст.№3 імені С.Г.Шовкуна та ЗОШ І-ІІІ ст.№14. По 2 переможці мають гімназія №5 імені В.А.Затолокіна, ЗОШ І-ІІІ ст.№2 та ЦТДЮ. По одному переможцю мають ЗЗСО №№9, 12, 13.

Вітаємо переможців конкурсу юних науковців та їхніх наставників, зичимо їм подальших успіхів і здобутків!

Переглядів: 389 | Додав: ssaxa | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2019  »